NOVINKY
Úvod » Videogalerie

Videogalerie

Výše najdete Příběh Tomáše Žoržo Eibla, který představí svůj biketrialový den. Nahlédněte za oponu a podívejte se, jak vypadá skutečný den biketrialového jezdce.

Níže si rozklikněte videa, která zobrazují tréninky v trialu, přeskoky překážek, show Žorža a další skvělé momentky.

Odebírejte biketrial videa Žorža v akci

Biketrial Maturitní plesy Highlight
Sestřih z exhibic na maturitních plesech.
Biketrial v lese
Video zobrazuje desítky skoků a překonávání náročných překážek. Tomáš Eibl se prezentuje vysokou výbušností a stabilitou při každém skoku.
Zimní biketrial plný skoků
Pokud hledáte pořádnou dávku biketrialu, tohle video je přímo pro Vás. Tomáš Žoržo Eibl pro Vás sestříhal hned několik minut záznamu překonávání překážek. Takhle se trénuje v zimě :-)
Rozhovor s Tomášem Žoržo Eiblem
Tomáš Eibl představil bike trial v Drive na Óčku a divákům blíže popsal, co tento extrémní sport obnáší. Mrkněte se na rozhovor Tomáše a moderátora Buby. Rozhovor začíná od 4 minuty a 20 vteřiny :-)
Příběh Tomáš Žorža Eibla - Dokumentární Biketrial Film
Tomáš Žoržo Eibl natočil sekvence ze svého našlapaného biketrialového dne. Video výborně znázorňuje, že biketrial není jen o tom, jezdit na kole. Spoustu času strávíte v bazénu, posilovně. Večer na Vás pak čeká show za odměnu :-)
Nedělní biketrial fun jízda
Tomáš Žoržo Eibl v krátkém videu ukazuje rychlý biketrial sjezd v děčínském lesoparku. Podívejte se, jak Tomáš Eibl během 2O vteřin překoná obtížný terén bez jediného zaváhání.
Biketrial Česká Třebová 2015
Exhibice při Streetballu Mistra Jana Husa v České Třebové 2015.
BS fotokoláž 2015
Jeden foto souhrn, který mapuje celý rok 2015.