NOVINKY
Úvod » Novinky » Světový pohár No. 1 – Krakow
Světový pohár No. 1 – Krakow

Světový pohár No. 1 – Krakow

V termínu od 29. – 31.5. se v polském Krakowě odehrál první závod Světového poháru. Nový systém průběhu závodu a samotného postupu, je velice zajímavý a závod mám daleko větší spád, ale zároveň je to větší fyzická zátež. Těsně před starem mé katerie začlo nečekaně pršet a závod se pro mě stal obtížnější, protože na mokrých překážkách nemám jistotu. Celkově pro mě závod znamenal 37. místo. V sobotním semifinále dívčích kategorií se stala nepříjemná věc francouzské závodnici Marion Porcher, která utrpěla velké zranění hlavy a páteře a aktuálně leží v nemocnici s kritickém stavu. Doufejme, že bude brzy v pořádku.

IMG_1135 IMG_1133 IMG_1134 IMG_1137 IMG_1136 IMG_1132 IMG_1122 IMG_1131

Tomáš Žoržo Eibl

Tomáš "Žoržo" Eibl, často přezdívaný také jako mountaintrialový bůh, připravuje exibiční a adrenalinová show pro publikum jakéhokoli věku. Pravidelně se účastní českých i zahraničních závodů a míří k titulu mistra Evropy.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou. *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>