NOVINKY
Úvod » Nabídka služeb » Reklamní využití

Reklamní využití

Biketrial je velice atraktivní, extrémní sport, při kterém musí jezdec překonat veškeré umělé a nebo přírodní překážky s co nejmenším počtem dotyků nohy se zemí a bez pádu. My Vám nabízíme propagaci či reklamní využití právě za pomoci tohoto sportu.Možností propagace je velice mnoho a proto se podívejte na následující nabídku.

Umístění reklamního loga na dres a přilbu

Nabízíme Vám umístění loga na sportovní dres a přilbu, které budou používány na veškerých sportovních či komerčních akcích během roku. Dále je také možnost vytvoření dresu a přilby v barvách a designu Vaší firmy dle vašeho přání.

Umístění reklamního loga na závodní biketrialové kolo

Dále bychom Vám rádi nabídli umístění loga Vaší firmy na závodní biketrialové kolo, které je využíváno na veškerých sportovních i komerčních akcích během roku. Je také možnost vytvořit kolo do barev a designu Vaší firmy za pomoci různých technik (např.: airbrush, komaxit, samolepící fólie atd.)

Umístění reklamního loga na překážky

V naší nabídce máme také možnost umístit logo Vaší firmy či společnosti na veškeré překážky, které jsou během roku využívané při komerčních biketrialových show. Formy umístění mohou být buďto za pomoci reklamních bannerů a nebo nástřiku loga přímo na překážku. Dále je zde také možnost zhotovit překážky přímo dle Vašeho přání (barva, velikost, tvar atd.)

Umístění reklamního loga na automobil

Nakonec, ale v neposlední řadě, bychom Vám rádi nabídli možnost umístění loga, nebo zhotovit celkový polep Vaší firmy či společnosti na automobil, který je využívám při přepravě a nebo slouží jako překážka na veškerých sportovních a komerčních akcích, kterých se během roku zůčastňujeme.