NOVINKY
Úvod » Nabídka služeb » Biketrial Show
Biketrial Show

Biketrial Show

Nabízíme Vám kvalitní vystoupení, tzv. BiketrialovouShow, plnou adrenalinu a zábavy, ve kterém Vám ukáže své umění Tomáš Eibl (9.místo na ME) to vše za podpory diváků a muziky. Exibiční biketrialové vystoupení, ve kterém Vám bude předvedeno vše, co lze na kole předvádět.

Každá show je jedinečná a má svoji zvláštní atmosféru. Neskáču jen s kolem vysoko a daleko. Hlavní pro mě je zapojení diváků, kteří pocítí adrenalin, který já cítím při těch skokách neustále. Je to zážitek, který stojí za to předávat dál.

Biketrial show pro Vaši akci

 • Sportovní Exibice 
 • Společenské Akce 
 •  Pro Maturanty 
 • Pro Školy 

Sportovní exibice

Pozvěte Tomáše na sportovní exibici, kterou plánujete pořádat.

Biketrialová show přitáhne řadu návštěvníků a Tomáš, přezdívaný Žoržo, dokáže vyhecovat publikum k bouřlivým reakcím. Těšte se na spoustu adrenalinu a originální show plnou extrémních skoků.

Biketrialová show pro:

 • Sportovní akce.
 • Exibiční akce.
 • Promotion závody.
biketrial exibice a show

Zašlete nám detaily Vaší sportovní či exibiční akce. Rádi s vámi navážeme spolurpáci.

Kontaktujte nás

Jakékoli společenské akce

Biketrialová show je netradičním zpestřením každé společenké akce. Tomáš Eibl je nejen špičkovým biketrialovým jezdcem, ale také výborným moderátorem. Do své show vždy zapojí publikum, a tak se můžete těšit na pořádnou dávku adrenalinu.

 • Společenské akce.
 • Módní přehlídky.
 • Dny otevřených dveří.
 • Propagační akce.
 • Výstavy.
 • Oslavy výročí.
Tomáš Eibl Sportovec Karlovarského kraje 2013

Rádi se domluvíme na délce a všech Vašich požadavcích pro biketrialovou show. Tomáš je maximálně flexibilní a rád přizpůsobí svoji show pro Vaše publikum.

Kontaktujte nás

Biketrialová show pro maturanty

 

Organizujete maturitní ples a hledáte exibiční vystoupení do Vašeho programu? Neváhejte kontaktovat Tomáše, který pravidelně předvádí své biketrialové triky na společenských akcí včetně maturitních plesů a večírků. Těšte se na dávku adrenalinu a výborný moderování přímo od Tomáše.

biketrial show a maturitní ples

Rezervujte si termín biketrial show v dostatečném předstihu. Rezervace zabere pouze 2 minuty.

Kontaktujte nás

Biketrialová show pro školy

 

Biketrialová show pro žáky základních škol a studenty středních škol či gymnázií.

Biketrialová show v délce 15-20 minut osloví nejen studenty, ale také samotné vyučující. Tomáš je příkladem člověka, který ukazuje, že si můžeme plnit své sny, ať už toužíme po čemkoli.

Biketrial exibice pro školy Žoržo 01

Kontaktujte nás

Fotogalerie z Biketrial Show

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/data/web/virtuals/78826/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Své umění vám ukáže Tomáš „Žoržo“ Eibl na předem připravených překážkách nebo dle dohody. Vystoupení jsou vhodná především pro společenské, propagační a sportovní akce (výstav, výročí, promotion akce, módní přehlídky, dny otevřených dveří, atd.).

Ve vystoupení uvidíte např. jak vyskočit na překážku vysokou 110 cm nebo seskok ze 2,5 m, a pro diváky velice atraktivní přeskakování ležících dobrovolníků.

Vystoupení jsou pojata v akčnějším, ale vtipném duchu a vynikají svou univerzálností a možností improvizace. Nejsou zde prakticky žádná prostorová omezení. Atraktivností je komunikace s diváky a moderátorem.

Při biketrialovém vystoupení lze využít rozličnou škálu překážek, které obohacují vystoupení. Samozřejmě je možné postavit překážky speciálně pro danou akci a dle přání zákazníka, kde je jediným omezujícím faktorem fantazie.