NOVINKY
Úvod » Novinky » Český pohár No. 3 – Havířov
Český pohár No. 3 – Havířov

Český pohár No. 3 – Havířov

12.9. se v rámci Youth games uskutečnil i finálový závod Českého poháru v trialu. Celý závod se konal v prostorách vybudovaného trial parku v okolí cyklostezky. Organizátoři připravili naprosto skvělý závod. Všechny sekce by se obtížností daly pařiřadit ke kvalifikaci na Světových pohárech. Jedinou nevýhodou byly dlouhé fronty, které se tvořily kůli velkého počtu mladých jezdců v nižších kategoriích. Já jsem bohužel na poslední sekci v závodě netrefil betonovou skruž a obličejem jsem dopadl přímo na hranu skruže. Stálo mě to odjezd do nemocnice a 10 stehů v obličejové části. Jinak závod hodnotím jako skvěle přípravený.

Tomáš Žoržo Eibl

Tomáš "Žoržo" Eibl, často přezdívaný také jako mountaintrialový bůh, připravuje exibiční a adrenalinová show pro publikum jakéhokoli věku. Pravidelně se účastní českých i zahraničních závodů a míří k titulu mistra Evropy.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou. *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>